Największa mobilna wyszukiwarka firm i produktów.

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie o firmach

 
Bardzo dobra i fachowa obsługa,gorąco polecam.Pracownicy znają się na swojej pracy i nie wciskają na siłę badziewia.
 
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Jacka polecam wszystkim posiadacza MB człowiek ma pojęcie o Mercedesach. Do tego podchodzi do sprawy profesjonalnie. Zna stosunek nasz do swoich zabytków auta są w zakładzie traktowane elegancko nie ma mowy o rysach na lakieze itp wszystkie drobne rzeczy składane srubka do srubki auto naprawione jak zwykle 100% Człowiek od MB warto
 
Polecam kosiarki ORSI, sam mam już trzeci rok model Eagle i nic się z nim nie dzieje! Bardzo długo wytrzumuja młotki, a mam do mulczowania prawie 200hektarow.
 
Fachowość, fachowość i jeszcze raz fachowość. Naprawdę warsztat godny polecenia.
 
Przemiła i kompetentna obsługa, polecam gorąco!!! Pani Ewo, bardzo dziękuję za fachową pomoc
 
Fachowa regeneracja przekładni kierowniczej zrobioną w moim Foresterze
 
Niezawodny serwis, relatywnie krótki czas oczekiwania (chociaż to oczywiście zależy, aczkolwiek tak było w moim przypadku), oraz świetne doradztwo. Miałem spore problemy ze sprzętem, ale wiele cennych rad odnośnie tego jak dbać i co zrobić, żeby się nie psuło - bardzo pomogły.
 
Panowie zajęli się moim autem bardzo fachowo i szybko. Komfort jazdy po przeglądzie na 5+.
 
Polecam warsztat. Dobrze wszystko na początku ustalić. Szybka i fachowa naprawa.
 
Szybko i konkretnie. Posiadam cztery samochody w rodzinie i wszystkie serwisuje w tym warsztacie. Naprawde godny poleceniaa
 
Super warsztat,uczciwy szef co rzadko się zdarza. Szybko,tanio i na markowych częściach a nie byle jakich. Nie wymienia jak nie ma takiej potrzeby.Ogólnie na piątkę z plusem.
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »