Największa w Europie mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 

Regulamin

Regulamin strony: Strona www.szukajwpoblizu.pl - zwana dalej jako Katalog Firm.

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

a.) Serwis www.szukajwpoblizu.pl jest przeznaczony dla osób pełnoletnich (18+) korzystanie z serwisu osób niepełnoletnich jest zabronione.
b.) Niniejszy regulamin obowiazuje każdą osobę która dodaje stronę interentową do naszego Katalogu Firm. Dostosowanie się do wymagań zawartych w regulaminie jest niezbędne aby dodany wpis został zatwierdzony i opublikowany w naszym Katalogu Firm.
c.) Do Katalogu Firm przyjmowane są jedynie wpisy prezentujące działalność dodawanej firmy.
d.) Jeżeli po akceptacji witryna złamie zasady regulaminu, może zostać zablokowana lub całkowicie usunięta przez właściela serwisu. 
e.) O akceptacji, odrzuceniu lub usunięciu wpisu, właściciel Katalogu Firm poinformuje osobę zgłaszającą wpis pocztą elektroniczną wysłaną na adres podany w zgłoszeniu. 

2. WYTYCZNE DOTYCZĄCE DODAWANYCH DO KATALOGU FIRM WPISÓW:

a.) Treści zawarte w zgłoszeniu nie mogą naruszać powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
b.) Do Katalogu Firm nie będą przyjmowane strony firmowe o treści erotycznej, czy też zawierające treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także strony naruszające zasady etykiety.
c.) Wpis do Katalogu Firm, tytuł, opis, słowa kluczowe, muszą być zgodne z zasadami polskiej pisowni, włączając w to polskie znaki diakrytyczne. 
d.) Opis musi być zgodny z profilem działalności firmy. 
e.) Tytuł i opis firmy nie może składać się wyłącznie ze słów kluczowych. 
f.) Użytkownik w przypadku nie odnalezienia odpowiedniej kategorii/podkategorii może zasugerować nową kategorię/podkategorię do której zostanie przypisana zgłaszana firma.
g.) Właściciel wpisu może w każdej chwili zrezygnować z jego prezentacji w Katalogu Firm – w tym celu powinien samodzielnie usunąć wpis po zalogowaniu do Panelu klienta bądź zgłosić to do nas i my to wykonamy.

3. OPŁATY:

a.) Dodanie wpisu do Katalogu Firm jest płatne.
b.) Wysokość opłaty ustalana jest podczas wybierania pakietu.
c.) Płatność za dokonanie wpisu następuje przelewem po dokonaniu wpisu na podstawie wystawionej faktury VAT lub przez płatności online.
d.) Jeżeli zgłoszenie nie spełnia wymagań określonych w Regulaminie, właściciel Katalogu Firm może odmówić jego publikacji.
e.) Jesteśmy legalnie działającą firmą z 15 letnim stażem i na każdą usługę wystawiamy faktury VAT.

4. Aby dokonać wpisu wystarczy założyć konto w serwisie i napisać do nas e-mail lub zadzwonić, a my zajmiemy się resztą - stworzymy ci cały profil z wszystkimi danymi i informacjami. Serwis obsługujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu. 

5. Połączenie na naszej stronie jest szyfrowane i posiada certyfikat SSL wildcard, dlatego dane każdej osoby rejestrującej się są w pełni bezpieczne jak również każda strona reklamująca firmę jest zabezpieczona tym certyfikatem.

6. Każdy wpis jest utrzymywany i reklamowany w Katalogu Firm przez okres 1 roku od dnia publikacji.

7. Po upływie okresu 1 roku klient nie ma obowiązku przedłużania wpisu i może go w każdej chwili usunąć w panelu administratora lub pisząc do nas zgłoszenie z prośba o usunięcie wpisu. 

8. Reklama naszego Katalogu Firm dociera miesięcznie do około 2 milionów użytkowników (sprawdź zakładkę "O nas")

9. Dane osobowe przetwarzane będą w celach świadczenia usług będących przedmiotem niniejszego regulaminu oraz w marketingu bezpośrednim własnych produktów lub usług Katalogu Firm.

10. Katalog Firm nie udostępnia żadnych danych zarejestrowanych firm i użytkowników firmom zewnętrznym.

11. Reklamacje co do funkcjonowania Katalogu Firm należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie w sekcji "kontakt". Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana w ciągu 24-48 godzin na adres z którego reklamacja została wysłana. 

12. Właściciel Katalogu Firm strony: www.szukajwpoblizu.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Regulamin strony www.szukajwpoblizu.pl obowiązuje od dnia 01.09.2014 roku.